Bronisław Zinkiewicz, Dyrektor ds. Rozwoju/ Interim Manager  


Pracował w Polsce i 8 lat za granicą, dla takich firm jak CIECH, PEKAES SA, POLIMEX-CEKOP (obecnie POLIMEX-MOSTOSTAL), oddziałów w Polsce amerykańskich firm LIQUID CARBONIC i OTIS ELEVATOR, tworzył oddziały koncernu BENCKISER w Europie Południowo-Wschodniej. Zarządzał i restrukturyzował z dużym sukcesem grupę TARMAC w Polsce.
Od 6 lat prowadzi własną firmę doradczą, w tym czasie pracuje między innymi jako interim manager dla firmy transportowo-spedycyjnej TRADE TRANS, jako prezes na Polskę amerykańskiej firmy konsultingowej IMPAC SYSTEMS oraz doradca zarządu firmy CENTRAL EUROPE TRUST - jednego z liderów w Polsce w dziedzinie transakcji kapitałowych oraz zakupów i sprzedaży firm.
Specjalizuje się w zarządzaniu przez cele, zarządzaniu kryzysowym, optymalizacji kosztów, zwiększaniu zyskowności firm oraz rekrutacji kadr i tworzeniu płacowych systemów motywacyjnych.
Skuteczny negocjator, na przestrzeni ponad 30 lat kariery zawodowej zdobył unikalne doświadczenie oraz umiejętność pracy w środowiskach międzynarodowych, współpracując z osobami z wielu narodowości. Posiada naturalną łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych oraz wysoki poziom komunikatywności.
Ojciec dwóch dorosłych córek, w wolnych chwilach pasjonat muzyki (sam gra i śpiewa), tańca i podróży do najciekawszych zakątków świata.


powrót